Zrób (sobie) prezent!

 

Karnet dostępny tylko do 10.10.23
Sprytne połączenie radości tworzenia i obdarowywania!
Ty wymyślasz, lepisz i szkliwisz bawiąc się procesem kreatywnym a przy okazji tworzysz piękne prezenty.

Radość z ich przygotowania od kulki gliny po gotowe naczynie jest bezcenna. Czy są piękniejsze prezenty niż te zrobione własnoręcznie? Jeśli chcesz takie upominkowe naczynia wykonać na warsztatach ceramiki chętnie pomożemy w realizacji Twoich pomysłów. Nie możemy jednak dać gwarancji, że będziesz w stanie je komuś oddać 😉

Podwajamy ilość godzin na warsztaty lepienia żeby dać Ci dodatkowy czas na włożenie w twój projekt więcej serca, uważności i cieszenie się procesem tworzenia.

Karnet to:

2 spotkania warsztaty ceramiki – lepienie (2 x 2 godziny)
2 godz warsztaty szkliwienia.

Zasady wykorzystania karnetu Gwiazdka 23’:

1. Zamówienia składamy przez formularz poniżej do 10.10.23 (liczy się termin wysłania maila z zamówieniem). W odpowiedzi otrzymasz instrukcje płatności. Po otrzymaniu płatności wyślę fakturę zakupu i karnet imienny.

2. Wydrukowane karnety można zakupić bezpośrednio w Pracowni.

3. Ilość karnetów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

4. Karnet jest do wykorzystania do 15.12.2023 dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Pamiętaj, że potrzebujemy dwa tygodnie na wysuszenie i wypał prac przed szkliwieniem.

5. Rezerwacja odbywa się przez panel rezerwacji online.  Najpierw rezerwujesz dwa spotkania na warsztaty ceramiki – lepienie, po 2 tygodniach od ostatnich zajęć lepienia rezerwujesz warsztaty ceramiki – szkliwienie.

6. Warsztaty odbywają się we wtorki, czwartki, soboty i wybrane niedziele. W razie konieczności będziemy dodawać kolejne terminy zajęć.

7. Prosimy o rozważną rezerwację miejsc. Anulowanie rezerwacji w dniu warsztatów lub nieobecność uznajemy za wykorzystanie miejsca i odliczamy z karnetu jako spotkanie zrealizowane.

8. W ramach karnetu otrzymujesz do dyspozycji połowę półki w piecu na wypał szkliwny (cała półka ma średnicę 47 cm i wysokość max 15 cm). Przy przekroczeniu połowy półki obowiązuje dopłata zgodnie z cennikiem wypału.

9. Prace z karnetu mają pierwszeństwo przy wypałach. Gwarantujemy, że wszystkie prace będą do odbioru przed Świętami.

Zarezerwuj lub zapytaj

Zgadzam się na zasady wykorzystania karnetu

Adres

ul. Szpitalna 1 Łódź widzew

Telefon

Rezerwacja terminów  518 000 590

Email

info@warsztatyceramiki.pl