Vouchery upominkowe

Jak zamawiać?

Z dostępnych opcji poniżej wybierz taką, która ucieszy osobę obdarowaną. Skorzystaj z formularza na dole strony i wyślij zamówienie. Odpowiem na nie najszybciej jak to możliwe podając informację dot. płatności a po otrzymaniu wpłaty prześlę voucher w pdf do wydruku wraz z fakturą VAT.
Vouchery są ważne rok!
O terminach realizacji decyduje osoba obdarowana rezerwując miejsce online w panelu rezerwacji na naszej stronie.
Pracujemy we wtorki i czwartki po południu oraz w weekendy. 

Warsztaty ceramiki START

4 godziny – 2 spotkania

Dwa spotkania 2 godzinne. Na pierwszych lepimy na drugich szkliwimy. Idealne na prezent lub na początek przygody z gliną.

340 zł

Warsztaty ceramiki RELAX

6 godzin – 3 spotkania

Propozycja dla tych, którzy cenią dokładność i chcą odpoczywać przy glinie bez pośpiechu. Zaczynamy od lepienia (dwa spotkania 2 godzinne). Na trzecim spotkaniu szkliwimy wypalone prace. Idealny karnet dla osoby, która potrzebuje odpoczynku i relaksu.

430 zł

Warsztaty ceramiki PREMIUM

6 godzin – 3 spotkania

Połączenie warsztatów ceramiki z lekcją toczenia na kole. Pierwsze zajęcia to warsztaty lepienia z gliną (2 godziny), drugie to lekcja toczenia na kole (2 godziny), na trzecich warsztatach (2 godziny) szkliwimy wszystkie prace.  Polecam dla osób, które szukają pełnego doświadczenia róznych technik pracy z gliną.

500 zł

Lekcja toczenia dla 2 osób RANDKA

ZAJĘCIA GRUPOWE

2 godziny – 1 spotkanie

Lekcja toczenia na kole garncarskim dla pary. Na początku lekcji instruktor pokazuje całą technikę i tłumaczy zasady prawidłowego toczenia a później siadacie do koła i podejmujecie kolejne próby toczenia. W cenę wliczony wypał biskwitowy prac (1 wypał).

380 zł

Lekcja toczenia dla 2 osób RANDKA TYLKO WE DWOJE

2,5 godziny – 1 spotkanie

Eksluzywna lekcja toczenia na kole garncarskim dla pary. Do waszej dyspozycji jest pracownia garncarska na wyłączność.

Na początku lekcji instruktor pokazuje całą technikę i tłumaczy zasady prawidłowego toczenia a później siadacie do koła i podejmujecie kolejne próby toczenia. W cenę wliczony wypał biskwitowy prac (1 wypał).

700 zł

Zamów karnet

Zostaw nam wiadomość. Skorzystaj z formularza poniżej zamówić karnet. 

Adres

PRACOWNIA
ceramika & garncarstwo
ul. Szpitalna 1
Łódź widzew

Telefon

518 000 590

Email

info@warsztatyceramiki.pl