Cykl warsztatów Tu i Teraz

Jest nam niezmiernie miło poinformować o tym, że zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów Łódź Design Festival do bycia Partnerem tego wydarzenia. 
To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. 

ŁDF to obecnie najważniejsze wydarzenie związane z projektowaniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne, architekturę, projektowanie usług, aż po modę. Skupia ludzi, którzy dzięki otwartości umysłu i zaangażowaniu podejmują różne wyzwania, mających odwagę projektować i zmieniać otoczenie na lepsze. Łódź Design Festival to idea, ludzie, działanie. Powstał w 2007 roku, przyjmując u swoich początków formułę przeglądu osiągnięć polskiego wzornictwa. Centralnym punktem festiwalu jest zawsze tematyczny Program Główny, składający się z wystaw kuratorskich, a jego dopełnienie oraz rozwinięcie stanowi otwarty i bogaty repertuar wydarzeń towarzyszących.

Tegorocznym tematem programu festiwalu jest KOMFORT. Nasze zrozumienie czym komfort jest to docenienie wartości niedostrzegalnego ale bezcennego składnika naszego życia – czasu.
Czas dla siebie, czas na „nicnierobienie”, czas na wypicie kubka kawy bez pośpiechu, czas na przyglądanie się obłokom, czas na spokojny oddech, czas! Czas jest darem i niewyobrażalnym luksusem. Nie ma nic ważniejszego od bycia Tu i Teraz.

Skontaktuj się

Adres

ul. Szpitalna 1 Łódź widzew

Telefon

 518 000 590

Email

info@warsztatyceramiki.pl