Karnety wakacyjne.

 

Marzysz o krótkim, inspirującym wypadzie, który pozwoli Ci na chwilę oderwać się od codzienności? Nasze warsztaty ceramiki to idealna okazja, aby połączyć relaks z kreatywnością w atmosferze prawdziwego „city break”.

Korzyści z uczestnictwa w warsztatach ceramicznych:

  • Radość tworzenia: Tworzenie własnych dzieł ceramicznych daje ogromną satysfakcję. Każdy projekt to okazja do wyrażenia siebie i stworzenia czegoś pięknego.
  • Relaks i odprężenie: Proces formowania gliny jest niezwykle relaksujący. Skupienie na twórczym procesie pozwala oderwać się od codziennych trosk i znaleźć wewnętrzny spokój.
  • Rozwój kreatywności: Warsztaty ceramiczne rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię. To świetna okazja, aby nauczyć się nowych technik i poszerzyć swoje umiejętności artystyczne.

Dwa wakacyjne karnety:


Karnet Balance to 4 x 2 godz warsztaty ceramiki (lepienie, szkliwienie)

+ dodatkowo 10% zniżki na wszystkie warsztaty specjalne lipiec – sierpień

Cena: 490 zł płatność jednorazowo lub 2 raty x 250 zł (druga płatność do 10.08.24)


Karnet VIP to 4 x 2 godz dowolne warsztaty ceramiki i garncarstwa (lepienie, szkliwienie, toczenie na kole) 

+ dodatkowo 10% zniżki na wszystkie warsztaty specjalne lipiec – sierpień

Cena: 590 zł płatność jednorazowo lub 2 raty x 300 zł (druga płatność do 10.08.24) 

Dlaczego warto odpoczywać u nas 🙂

Ceramika to świetny sposób na spróbowanie czegoś nowego. To także świetny sposób na relaks i odprężenie. Jeśli więc szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu, który pozwoli Ci się rozwijać i co gwarantuje sprawi Ci przyjemność, to PRACOWNIA Ceramika & Garncarstwo Łódź jest dla Ciebie idealna. Spotkasz tu osoby pełne pasji i zaangażowania, jeśli szukasz inspiracji i chcesz zarażać się pozytywną energią, to jesteś we właściwym miejscu!

Z pracowni zostaną mi miłe wspomnienia z procesu tworzenia i wspaniałe talerze. Każdy znajdzie coś dla siebie, będą chwilę wskazówek co jak robić, chwilę opowiadań ale też czas dla siebie samej by oderwać się od wszystkiego i pracować nad swoim dziełem. Polecam wszystkim co jeszcze nie próbowali 

Pracownia ceramiczna to prawdziwa oaza spokoju i kreatywności. Już od pierwszego kroku można poczuć przyjazną i serdeczną atmosferę, która sprzyja twórczej pracy. Instruktorzy są niezwykle pomocni i cierpliwi, zawsze gotowi wesprzeć i podzielić się swoją wiedzą. Czas spędzony w tej pracowni to czysta przyjemność – można się zrelaksować, zanurzyć w świat ceramiki i wyjść z pięknymi, własnoręcznie wykonanymi dziełami.

Cudowne miejsce ze wspaniałą atmosferą. Instruktorki każdego traktują indywidualnie. Zajęcia są bardzo relaksujące, ale można też zdobyć sporo wiedzy teoretycznej, którą dziewczyny chętnie się dzielą

0 komentarzy

Zasady wykorzystania karnetu wakacyjnego:

1. Zamówienia składamy przez formularz poniżej do 10.07.24 (liczy się termin wysłania maila z zamówieniem). W odpowiedzi otrzymasz instrukcje płatności. Po otrzymaniu płatności wyślę fakturę zakupu i karnet imienny.

2. Wydrukowane karnety można zakupić bezpośrednio w Pracowni.

3. Ilość karnetów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

4. Karnet jest do wykorzystania do 31.08.2024 dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Pamiętaj, że potrzebujemy dwa tygodnie na wysuszenie i wypał prac przed szkliwieniem.

5. Rezerwacja odbywa się przez panel rezerwacji online.  

6. Warsztaty odbywają się we wtorki, czwartki, soboty i wybrane niedziele. W razie konieczności będziemy dodawać kolejne terminy zajęć.

7. Prosimy o rozważną rezerwację miejsc. Anulowanie rezerwacji w dniu warsztatów lub nieobecność uznajemy za wykorzystanie miejsca i odliczamy z karnetu jako spotkanie zrealizowane.

8. W ramach karnetu otrzymujesz do dyspozycji połowę półki w piecu na wypał szkliwny (cała półka ma średnicę 47 cm i wysokość max 15 cm). Przy przekroczeniu połowy półki obowiązuje dopłata zgodnie z cennikiem wypału.

9. Data 31.08.2024 jest ostatecznym końcem ważności karnetu. Nie ma możliwości przesuwania warsztatów na kolejne miesiące. O sytuacjach losowych uniemożliwiających wykorzystanie karnetu należy poinformować mailowo.  

Zamów karnet

Zgadzam się na zasady wykorzystania karnetu wakacyjnego

Wybierz karnet

Adres

ul. Szpitalna 1 Łódź widzew

Telefon

 518 000 590

Email

info@warsztatyceramiki.pl