Pakiet GLINA+WYPAŁ

Drugiej takiej oferty nie znajdziesz w Łodzi!

Wyjątkowy pakiet korzyści  

Jako pierwsi w Łodzi wprowadzamy nową usługę skierowaną do placówek oświatowych GLINA+WYPAŁ. Chcielibyśmy aby więcej dzieci mogło cieszyć się z dotyku gliny. Wiemy z doświadczenia, że dzieci widząc swoje gliniane dzieła zamienione w ceramikę doświadczają uczucia pewności siebie i dumę.
Dlatego oferujemy możliwość zamówienia 10 kg paczki gliny wraz z późniejszym wypałem prac ulepionym przez dzieci. Glina, którą proponujemy używamy na codzień w Pracowni i wiemy, że jest najlepsza dla dzieci.
Wystarczy dokładnie wypełnić formularz zamówienia a wkrótce nasz instruktor przywiezie glinę pod wskazany adres. Po miesiącu odbierzemy od Państwa wszystkie ulepione z tej gliny prace. W razie konieczności dosuszymy je w Pracowni a następnie zostaną wypalone w specjalistycznym piecu do wypału ceramiki w temperaturze blisko 1000*C.
Takie prace (biskwitowe) mogą być przez dzieci ozdabiane podczas zajęć plastycznych przez np. malowane dowolnymi farbami.
NIE WIESZ JAK PRACOWAĆ Z GLINĄ? Nic nie szkodzi 🙂 W ramach pakietu nauczyciel otrzymuje BEZPŁATNE szkolenie z zakresu pracy z gliną, przygotowania jej do wypału wraz z listą przykładowych prac-inspiracji.

Zalety tego pakietu:

  • Zakupują Państwo glinę najlepszą dla dziecięcych prac od doświadczonego ceramika.
  • Ograniczacie wejścia obcych osób na teren placówki i dzieci nadal będą mogły cieszyć się gliną nawet podczas obowiązkowych restrykcji związanych z pandemią.
  • Prace dzieci zmienimy w ceramikę gotową do dalszego ozdabiania.
  • Zapewnione dostawy i odbiór.

Na sam koniec zaleta ekonomiczna bardzo ważna w obecnych czasach gdy zapewnienie finansowania zajęć dodatkowych przez rodziców jest coraz bardziej problematyczna.
Dziecko na stworzenie pracy zużywa średnio 200 g gliny. Koszt pakietu GLINA + WYPAŁ to 300 zł czyli 10 kg paczka gliny wystarczy na stworzenie około 50 dziecięcych prac. Prostym rachunkiem uzyskujemy 6 zł jako koszt jednej pracy. 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji 

Kasia Tel. 518 000 590

Formularz zamówienia pakietu GLINA+WYPAŁ

Aby zamówić pakiet prosimy o dokładne wypełnienie formularza zamówienia. Wkrótce skontaktujemy sie w celu ustalenia terminu dostawy. 

Dokumenty

Adres

PRACOWNIA
ceramika & garncarstwo
ul. Szpitalna 1
Łódź widzew

Telefon

Rezerwacja terminów  

518 000 590

Email

info@warsztatyceramiki.pl